קורסים וסדנאות

קורסים וסדנאות

אנחנו מאמינים שבכדי להשיג תוצאות, צריך לתאם ציפיות ולקבוע מטרות משותפות בהתאם לכך. לכן הלקוח בוחר את אופי הסדנאות למנהלים. אנו פועלים בכמה מישורים בו זמנית, כי אנחנו מאמינים ששינוי וגדילה יכולים לצמוח רק מתוך הירתמות אמיתית וכנה לתהליך, כשכל תהליך מתחיל באיסוף מידע וקבלה שלמה של הדרך הנלמדת בסדנאות ניהול עם כל צעד וצעד.

המרכז לאינטליגנציה רגשית מציע מגוון רחב של סדנאות פיתוח מנהלים, סדנת מנהיגות, אימון אישי למנהלים וקורסים שעוסקים בתחום הרך. הסדנאות שלנו עוסקות במנהיגות, באינטליגנציה רגשית, בתקשורת אישית ובינאישית, בשפת גוף ועוד. כמו כן אנו מפעילים קורסים של פיתוח מנהלים בכל תחום בתעשייה ומחוצה לה. קורסים אלו הם אימון עסקי למנהלים ומאפשרים למנהל לרכוש כלים ייחודיים למען התייעלות ושיפור עצמי.

מבנה הסדנאות מנהלים והקורסי פיתוח מנהלים משתנה. חלק מהסדנאות הן למפגש אחד וחלק לסדרה של עד חמישה מפגשים. קורס פיתוח מנהלים מתפרס על עשרה מפגשים לפחות.

שיפור מתמיד של מנהלים

מנהלים שואפים להשתפר, זה בילד-אין בתפיסה של מנהלים, הם רוצים להתקדם אחרת רובם לא היו מנהלים.

אפלטון אמר לפני 2000 שנה ש “אין למידה בלי חוויה”, זה המוטו שלנו במרכז, חוויות מיוחדות, כאלו שמזיזות את הסיפים, חוויות שלא שוכחים, חוויות שמשנות תובנות שמובילות לשיפור בביצועים, בשביעות רצון ובשיתוף פעולה מאפשר.

חוויות אישיות סדנאות למנהלים הן אתגר, שהרי לכל אחד מערכת הפעלה משלו, לאחד פעילות מסוימת “עושה את זה” ואותה פעילות לאחר “לא עושה”.

היכולת לזהות ולראות כל אחד מהמשתתפים, להתאים לו את האתגר הנכון היא המיומנות שלנו במרכז – המרכז לאינטליגנציה רגשית.

לפני קורס פיתוח מנהלים אנחנו לומדים את השטח, מכינים את הסדנאות ניהול לפרטי פרטים כך שהוא משקפת מציאות אליה אנו שואפים להגיע, לפעמים כזו שמשקפת את תמונת הארגון והאתגרים לפניהם הוא עומד, לפעמים את החלום שהארגון שואף להגיע אליו. רגשות הם כל העניין, רגשות מניעים אותנו לפעולה, או לחלופין מקפיאים אותנו.

כאשר אנו מבינים כיצד לפעול מתוך תובנה משולבת של קוגניציה ומודעות רגשית, כלומר, מה שאנחנו מרגישים (ולמה אנחנו מרגישים את שאנחנו מרגישים), התוצאות תמיד טובות יותר. כאשר אנו מבינים איך רגשות מתהווים אצל עצמנו ואצל האחר או האחרים, אנחנו יודעים כיצד לעבוד אתם ולמקסם את המצב הקים. לעתים עוצרים, לפעמים דוחפים, לעתים משנים כיוון, בהרבה מקרים משלבים את שלוש האפשרויות בחלקים שונים של האירועים, העיקר שמבינים ממה הדברים נובעים, מה גורם לצוות, למחלקה, למפעל או לארגון לנוע בסנכרון טוב יותר, ברווחיות גבוהה יותר ובשביעות רצון רבה יותר של כל המעגלים המעורבים, פרטים וקבוצות שונות בתוך הארגון, לקוחות הארגון וספקי הארגון וכמובן בראייה ארוכת טווח.

סדנאות פיתוח מנהלים או קורס ניהול עובדים של המרכז נעשות בראייה הוליסטית ומתכללת שרואה את התמונה הגדולה ואת התמונה כולה, את מטרות ויעדי הארגון מאחד, את מצב העניינים (הסטטוס) הנוכחי מאידך (אנשים, אתגרים, קשרים, ספקים, אילוצים, יתרונות, התמחויות…), ואת הלקוחות כציר שסביבו הארגון מסתובב.

בסיום סדנת מנהיגות, המנהלים לעתים קרובות מאמצים או משפרים סגנונות ניהול ומנהיגות חדשים, זה לא שינוי שנעשה רק בעבודה, זה שינוי בדרך כלל שנעשה לאורך כל מרחב החיים של המשתתפים בסדנה.

מעוניינים לשמוע פרטים על הסדנאות שלנו? חייגו למספר 054-456-2084 או השאירו פרטים מתחת: