פיתוח צוותים ועבודת צוות

פיתוח צוותים ועבודת צוות

במרכז לאינטליגנציה רגשית מאמינים שהכוח הכי חזק שיש לארגון זה הנכונות והמחויבות של האנשים שלו!

ארגון מצליח זה ארגון שבו העובדים מרגישים שהם חלק ממשהו גדול יותר, טוב יותר וחשוב יותר מכל דבר אחר. בכדי לייצר את התחושה הזו ואת המצב הזה, צריך מוביל צוות מחויב ובעל אמביציה וצריך שלעובדים יהיה חיבור למקום העבודה. צריך שיהיה לעובד רצון להגיע למשרד בבוקר, רצון למצות את הפוטנציאל הטמון בשעות העבודה והכי חשוב, רצון לשתף את המשפחה ביום החוויתי שהיה לו היום! אנשים רוצים להיות חלק ממשהו גדול! לכן הארגון שלך יצליח יותר אם העובדים שלך יאהבו להיות במקום שבו הם נמצאים, יאהבו לעשות את מה שהם עושים וכמובן ייהנו מהחברה בה הם נמצאים.

אנחנו מאמינים שעל מנת ליצור צוות המניב תפוקה שמעבר לפרטיו על מוביל הצוות להיות מסוגל להשפיע על האקלים הרגשי בתוך הצוות ועל כל אחד מחברי הצוות להרגיש שייך ולכן לקחת אחריות על הצלחת הצוות כולו.

בסדנה זו ילמדו המשתתפים:

  • כלים לזיהוי מקורות ההנעה והפוטנציאל הגלום בכל חבר צוות.
  • כלים ליצירת 'החיבורים הנכונים'.
  • דרכי עבודה בשיתופי פעולה וקידום תהליכים.
  • כלים ליצירת אוירה נעימה ומדרבנת.
  • כלים ליצירת נכונות ומחויבות לארגון.

אפשרויות למבנה הסדנה:

סדנה חד יומית – מטרתה של סדנה חד יומית היא היכרות ראשונית עם הרבדים השונים בעבודת הצוות ובפיתוח צוותים. הסדנה תימשך יום עבודה מלא, ותכלול עד 25 משתתפים.

סדנה תלת יומית – סמינר מעמיק בפיתוח צוותים ובעבודת צוות, שימשך שלושה ימים. מטרתו הקניית כלים לפיתוח צוותים מוצלחים, ללמוד כיצד להוביל ולהניע צוות, הבנת היתרונות של צוות על אדם פרטי וניצול המשאב הצוותי כמקדם תהליכים. המשתתפים יצאו עם כלים פרקטיים ליישום הנלמד בשטח. הסמינר יכלול עד 25 משתתפים.

מעוניינים לשמוע פרטים על הסדנאות שלנו? חייגו למספר 054-456-2084 או השאירו פרטים מתחת: