מנטורינג – ליווי אישי

מנטורינג – ליווי אישי

> מיקי אמר לי: בגלל השינוי שהצלחת לסייע לי ליצור בתפיסת העולם שלי, אני כבר לא כועס, לא צועק, קשוב ומצד שני גם לא מדחיק כלום, … החברה בטוחים שאני על טיפול תרופתי, ממש לא מאמינים שהשינוי נובע משישה מפגשים עם אתך שלמה.

> רון כתב לי "עם זאת, בסופו של דבר, מבחינתי מנטור הוא מקור לאור, ידע, הכוונה וליווי וזה תלוי באדם וביכולת האדם לתת ולהתמלא מהנתינה במקביל – אתה בהחלט עונה ויותר על הגדרת המנטור ועל כך תודה לך!"

> והוסיף וכתב "פגשתי אותך בדיוק בזמן שהייתי צריך אותך, המון שינויים ואתגרים שבפעם הראשונה לא היו תלויים רק בי או נתונים לשליטתי. תקופה של הרבה אי ודאות וצורך לראות את המעבר, לחזק, לדייק ולהיצמד לכאן ועכשיו." 

עשיתי המון מנטורינג אישי למנהלים בכירים וזוטרים, עובדים וגם משתתפי סדנאות שהעברתי בתחומים קרובים לנושא המנטרוינג כמו אינטליגנציה רגשית, מנהיגות ותחומי ניהול שונים.

בדרך כלל הכותרת של השירות היתה הקמה ושדרוג של מערכות ותהליכי ניהול, ייעוץ ארגוני, סימולציות והדרכות של אלפי אנשים בארגונים המובילים במשק.

העצמתי והכוונתי אנשים לתיפקוד איכותי ומהנה יותר במקום העבודה וזה כמובן גולש למערכות היחסים אישיות שלהם שהרי לא באמת ניתן להפריד.

אחת מהתובנות שעלו לי במהלך הקורס הייתה "וואו, לו אני לקחתי לעצמי מנטור אישי במהלך החיים היה יכול להיות לי הרבה יותר קל להשיג את המטרות שרציתי". 

זה כל כך עוזר כאשר לצידך אדם שיכול לשקף לך את מחשבותיך עם תרומה מהניסיון שלו, להציע דרכים חדשות לראות את המציאות הסובייקטיבית שלך ולהציע לך כלים מעשיים להתנהל בנוחות רבה יותר בחיים.

לתהליך המנטורינג שאני נותן נכנסת האינטליגנציה הרגשית שאותה אני מדריך ומטמיע בארגונים רבים, לומדים מתוכה פרקים מעשיים שמסייעים לנו לשנות הרגלים ולפתח חדשים מתוך האתגרים עצמם.

אשמח לשוחח איתך בטלפון לבחון התאמה לשיחות מנטורינג. לאחר שיחה ראשונית נבין יחד אם אכן יש ביכולתי לסייע.

פיתוח כישורי ניהול

מנהל שואף להניע אנשים לביצוע תפקידם באופן מיטבי, חלקם עובדים בצוותים וקבוצות, אחרים מנהלים תחתם עובדים נוספים ועוד מצבים רבים אחרים.

בכל אחד מהמצבים, כישורי תקשורת בין אישית היא המפתח להצלחה, לצד ידע מקצועי בתחום העיסוק.

הדבר המרכזי בליווי מנהלים מכאן הנו שיפור כישורי התקשורת.

ישנם מספר מספר מודלים שמסייעים באופן מדהים למנהל לשפר את הכלים העוסקים במוטיבציה, בהעברת מסרים ובניהול בכלל.

לצד זאת כחלק מהתהליך, המנהל מקבל תמיכה שוטפת מול האתגרים ברמה הפרקטית היום יומית.

מעוניינים לשמוע פרטים על הסדנאות שלנו? חייגו למספר 054-456-2084 או השאירו פרטים מתחת: