אינטליגנציה רגשית בסיסית – לעצור באדום להמשיך בירוק

אינטליגנציה רגשית בסיסית

סדנה באינטליגנציה רגשית בסיסית.

בסדנא לומדים אינטליגנציה רגשית (ei) מעשית, כלומר, לומדים ומתנסים בעקרונות ה ei, לומדים כלים מעשיים לזהות מצבים אישיים ובין אישיים ולומדים לבצע שינוי שישחרר את הרגשות השליליים, לומדים שאסרטיביות זה דבר נפלא בניגוד לכעס.

הסדנה מיועדת לקבוצות מחמישה, שישה משתתפים ועד 40, בהתאם לגודל הקבוצה ומטרותיה מתאימים את אופן העברת התכנים, תמיד בחוויה משמעותית ווהנעה לתחילת תהליך שינוי חיובי.

משך הסדנא תלוי במספר משתתפים ומטרות הסדנא, מהרצאה של כמה שעות ל 4 ימי סדנא ברצף או בתדירות שבועית, סדנא שמובילה לשנוי ארגוני משמעותי.

האם אתה אדם ירוק?

ירוק זה צמיחה, שלווה, ירוק זו התפתחות, ירוק מייצר קשרים, ירוק זה עתיד טוב, ירוק זו אהבה.

אם אתה אדם ירוק להבנתך, אז תמשיך לכתבה הבאה, זו לא בשבילך.

אם אתה אדום לעומת זאת, אולי כדאי לך להמשיך לקרוא.

אישיות אדומה היא כזו הנוטה להתרגז בנקל, לאבד עשתונות, לכעוס ואז להבין שהכעס היה שלא לצורך, לעיתים אפילו לסבול מכאבי ראש, בחילה, ועוד מרעין בישין.

בהרבה מקרים ההתנהגות הזו ממש לא מוחצנת, היא מתרחשת בראש ובגוף, בדרך כלל בן/בת הזוג יודעים אבל לא בהכרח הסביבה.

וכך אם זה מוחצן ואם לא, זה קשה, הוכח במחקרים רבים שלהיות אישיות אדומה משמע חיים קצרים יותר, חיים פחות מהנים מאלו של בעלי אישיות ירוקה, וממש לא חשוב מה יש לך או אין לך בחיים.

שאלת מיליון הדולר היא כמובן איך משנים, איך עוצרים באדום, לא, לא רק ברמזור אלא בחיים בכלל.

אז לעצור ברמזור אדום זה כמעט באוטומט, רק כאשר המודעות מאד נמוכה, או הראש לא בכביש נכנסים לצומת באדום ואז, או שיש או שאין מזל, אבל זה כבר לא בידיים שלך.

ככה זה גם ברמה הרגשית, כאשר פועלים באוטומט אדום המפגש נגמר כמעט תמיד רע, מאבדים חלק מהבריאות, חלק מהחברים, חלק הפוטנציאל האישי ועוד ועוד.

יש כלים לא מורכבים ברמה העקרונית לשנות את ההרגל האדום, אבל, לדעת אותם זה ענין אחד, לשנות הרגל זה כבר משהו אחר לגמרי, אם כי – אפשרי, ורצוי מוקדם מאשר מאוחר.

מעוניינים לשמוע פרטים על הסדנאות שלנו? חייגו למספר 054-456-2084 או השאירו פרטים מתחת: