דרכים להתמודדות עם רגשות שליליים

 פרשנות זה הכל בחיים

הכלים שלנו

הרגשות הם תוצאה של הפרשנות שאנו נותנים למחשבות, לתחושות ולאירועים בחיינו. בסיוע של התהליך והתוכן באתר תלמדו לנהל ולנתב את הרגשות באופן שקול ומושכל על מנת שתוכלו לחיות חיים מאושרים יותר. עם הזמן הפרשנות שתתנו לאירועים באופן טבעי ופנימי תהיה חיובית יותר, אתם תראו. בנוסף לניווט הרגשי שהינו תהליך די אינטואטיבי, תוכולו גם: להכנס לפורום ולתקשר עם משתמשים אחרים שחשים רגשות דומים לשלכם ואולי להעזר גם בהם. הינכם מוזמנים לתרום לאחרים מנסיונכם ולכתוב על האופן שאתם חוויתם והתמודדתם עם רגשות שהפילו אותכם והצלחתם להתגבר עליהם, על מנת לעשות זאת עליכם קודם להיות רשומים לאתר, לעבור תהליך חדש על מנת להבין את דרך הכתיבה ואז בסוף תהליך לכתוב את התוכן שלכם. אם אתם רשומים תוכלו לעבור על חומרים שקראתם בעבר. ולקבל למייל את ההליך האחרון שצפיתם בו.

SER – Smart Emotional Responce – הינו אתר באנגלית. אנשים בעלי אינטליגנציה רגשית מפותחת מצליחים יותר בכל הבטי חייהם, אתר נווט הרגשות מסייע לאנשים לפתח את האינטליגנציה הרגשית שלהם מתוך התמודדות עם מצבי חיים אמיתיים – זו הדרך הטובה ביותר לשפר את חייהם. רובנו סובלים מדי פעם ממצבים של מרגשות שליליים כמו לדוגמא פחד, חרדה, קנאה, שנאה. לו היינו יכולים, הינו מאד רוצים להימנע או לפחות לצמצם את הרגשות השליליים – לא להדחיק את הרגשות אלא ממש לא להרגיש אותם. לזה נועד נווט הרגשות – לסייע לנו לצמצם את הרגשות השליליים ואף לחזק את הרגשות החיוביים. באירועים אמיתיים בהם עולה הרגש השלילי כל מה שאנו צרכים הוא טלפון חכם או מחשב ונווט הרגשות יסייע לנו לצמצם את הרגשות השליליים שלנו. אתר SER פועל כמנוע חיפוש לפתרון מצוקות רגשיות, יש בכניסה לאתר הסבר פשוט איך להעזר בתוכן האתר.

Emotional Navigator Feelings matter. Our emotions are what drive us, sustain us, and enable us to find meaning in life. But not all emotions contribute to our well being and make us feel happier. While we can’t always control our feelings, we can control how we interpret them. What is the Emotional Navigator? The Emotional Navigator site is a tool designed to help us learn to reinterpret our negative feelings and reduce emotional difficulties by providing focused and effective information. The site walks you through a 5-step process, beginning with identifying a negative emotion, understanding its source and ultimately learning to adjust our perceptions that will lead us to a happier life.