על המרכז לאינטליגנציה רגשית

המרכז הוקם בשנת 2000 על ידי נורית אלפנבוים מתוך חזון אישי שעד היום פועם בלב הארגון. סוד ההצלחה שלנו? האנשים. המפגש המפרה של האדם עם עצמו, עם הסביבה בה הוא מתנהל מביא לת וצאות איכותיות, לתחושת שביעות רצון וסיפוק מהעשייה וכמובן גם לרווחיות.

האתגר הוא להעלות לסדר היום הארגוני את העוצמה שיש לרגשות בהובלת הארגון להצלחה ולרווחיות. המרכז לאינטליגנציה רגשית עוסק בפיתוח מצוינות אישית, עסקית, ארגונית ותפעולית. המרכז מלווה באנשי מקצוע בכירים ומומחים בתחומם, אנשי אקדמיה, מהנדסים, משאבי אנוש, יועצים אסטרטגיים, יועצים ארגוניים ומנחים. סל השרותים והמוצרים אינטגרטיבי, מבוסס על ידע, שיטות וכלים מעולם התוכן של האינטליגנציה הרגשית, תוך התאמה לצורכי הלקוחות השונים. עבור כל ארגון נבנית תכנית שנתית שיכו לה לכלול ייעוץ ארגוני, ליווי אישי למנהלים ו/או סדנאות מוכוונות או להעשרה עבור צוותים הומוגנ יים והטרוגניים, קבוצות מנהלים וקבוצות עובדים. כמו כן אנו עוסקים במתן ייעוץ אישי וארגוני, יעוץ ו ליווי אסטרטגי, פיתוח מנהלים, קידום התרבות הארגונית עובדים ומנהלים גם יחד.

המרכז לאינטליגנציה רגשית

הצוות שלנו

האישיות האינדיבידואלית של כל אחד לחוד וכולם ביחד הופכת את המרכז למקור למידה, הכשרה וחוויה מדהימים

מנחה, יועצת ארגונית ומנהלת פרויקטים

ד”ר למדעי המוח והקוגניציה, מנחה ומפתחת תכנים

מנחת קבוצות

יועצת ארגונית

יועץ ארגוני, מנחה ומנהל פיתוח עסקי

“רובנו למד להאמין שהחלטות ואסטרטגיות יש לבסס רק על חשיבה רציונלית. העובדה היא, שלא משנה כמה נרצה להתעלם מרגשותינו, רגשות הם חלק ממי שאנחנו ומן הדרך שבה אנו עובדים עם אחרים.”

וייסינגר, 1999